0No authorization...
 
 
Stowarzyszenie Zdrowie i Natura
Aktualnie czytana treść:
Wydarzenia
 
 
 
Wydarzenia
 
Stowarzyszenie Zdrowie i Natura
Pytania prosimy kierować na adres:
 
 
Wydarzenia
1/2
Rozwój osobisty
 
Żyj nie byle jak, żyj świadomie, czyli 3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego
8 października rusza 3. Festiwal Psychologii w Tarnowie, podczas którego chcemy pokazać jak mądrze i świadomie żyć. Cieszyć się z każdej chwili, doceniać ludzi, wyciągać wnioski z lekcji życia. Potrwa 4 dni – w dniach 8-11 października 2014.   Festiwal Psychologii to autorski projekt Stowarzyszenia Kropla Słońca, w 100% finansowany z budżetu Stowarzyszenia, w 100% bezpłatny dla odbiorców, w 100% wolontariacki.   Zapraszamy i czekamy. Przyjdź i skorzystaj, warto! Szczegóły na www.kropla-slonca.pl.
 
 
Promocja zdrowia
 
Szkoła promująca zdrowie
Impreza zorganizowana w Szkole Podstawowa Nr 22 Rzeszów. Szkoła z oddziałami Integracyjnym. Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji „Nadzieja zoorganizowało piknik pod hasłem „Wszystkie dzieci nasze są". Któy odbył się na terenie SP nr 22 przy ul. Ptasiej. Jest to szkoła integracyjna, w której uczą się dzieci niepełnosprawne, w tym autystyczne. Podczas imprezy została przeprowadzona loteria fantowa. Dochód z niej został przeznaczony na zakup sprzętu i pomocy edukacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych.
 
 
Promocja produktów
 
Marcinki w Millenium Hall Rzeszów
Jarmark wielkanocny w Millenium Hall Rzeszów
 
 
Rudawka Rymanowska
 
XII Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej Rudawka 2012
Podczas XII Pożegnania Wakacji w Rudawce Rymanowskiej odbyła się: Krajowa Wystawa Ras Rodzimych, Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego oraz Regionalny Czempionat Konia Huculskiego. W programie imprezy m.in.: sympozjum pt. „Ochrona zasobów genetycznych koni huculskich – stan i perspektywy po roku 2013”, ocena płytowa koni huculskich, ocena bydła simentalskiego, konkurs „Młody Hodowca”, ocena i prezentacja zwierząt ras rodzimych oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji na stronach Instytutu Zootechniki: www.odrzechowa.izoo.krakow.pl oraz www.izoo.krakow.pl
 
 
Smaczne bo Podkarpackie
 
Certyfikat Smaczne bo Podkarpackie 2013
Pasztet z Królika - GS Rymanów, otrzymał certyfikat "Smaczne bo Podkarpackie" w 2013 r. Zapraszamy na stronę: www.comber.com.pl. Źródło: http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/6251/smaczne-bo-podkarpackie-2013 Lista produktów, które otrzymały certyfikat „Smaczne, bo podkarpackie 2013” Masło Extra 200g Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, oddział Res-Mlecz Mleko Ekologiczne 2,0 % Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej Ekologiczny Twaróg Wiejski Półtłusty z Jasienicy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej Cynamonki – suszone jabłko z cynamonem, AWB Alina Becla Handzlówka Kiełbasa Wiejska Jodłowska, Leja, Jodłowa Krokiety (z kapustą słodką i mięsem, z szynką i pieczarkami, z mięsem, z kapusta kwaśną, ze szpinakiem), Romiko, Rzeszów Pierogi (ze szpinakiem, białym serem, boczkiem i czosnkiem; z kaszanką i cynamonem; ze serem pleśniowym, papryka i orzec...
 
 
Relacja z obrad kapituły
Fotorelacja z obrad kapituły programu Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne, bo podkarpackie 2013”.
 
 
Pasztet z Królika. GS Rymanów.
Pasztet z Królika. GS Rymanów. Rywalizuje o Certyfikat "Smaczne bo Podkarpackie" w 2013 r. Zapraszamy na stronę: www.comber.com.pl .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stowarzyszenie Zdrowie i Natura © 2010-2021  
KRS: 0000362771, NIP: 6842608136, REGON: 180601978
 
drogeria, gabinet kosmetyczny